今个月地钱就买晒呢地野,,,
484136广州购物打折
2013/08/26
全部回帖

YINGRUINV:
真系平到唔信喔,就算平时买燕条都四五百蚊两啦!
查看原文是啊,,,,最败过关麻烦,,,唔是真是想拿反来卖啊,,,
2013/08/26回复

YINGRUINV:
真系好彩兼夹醒啦!
查看原文
2013/08/27回复

这么多,膜拜,BB吃可以吃好久了
2013/08/27回复

kiki159531:
这么多,膜拜,BB吃可以吃好久了
查看原文一年挂,,,,吃晒再买,,,,
2013/08/27回复

苏珊33:
系唔系便成甘啊?我之前系广州识得人买,顶级,都要1万一斤哦
查看原文是啊,,,,,,,,,
2013/08/27回复